Як і скільки заробити на сонці ?

Сонячні електростанції і "зелений тариф". Починаючи з 2016 року, число приватних сонячних електростанцій на Житомирщині зростало як гриби в цьому сезоні.

08:10 12.10.2018

Як підприємцям Житомирщини отримати пільговий кредит на розвиток бізнесу. УМОВИ

На Житомирщині уже другий рік поспіль діє програма, за якою підприємства отримують фінансову підтримку від ОДА на закуплення нового устаткування та обладнання, модернізацію процесів виробництва та розвиток власного бізнесу.

08:29 11.10.2018

День вчителя !

Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас з Днем вчителя! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас - своїх учнів! Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!

09:27 08.10.2018

Закінчується першість області з футболу

6 жовтня відбудеться крайній тур першості області з футболу . Довбиський Авангард завершує його в дома проти команди Агролайф Попільнянського району . На даний час Агролайф займає другу сходинку в групі А , Авангард 5ту.

09:29 04.10.2018

Ставка на молодь спрацювала

Відразу вітаємо Леонід Рудзінський з подвійним дебютом. В матчі 13 тура, дебютував і провів весь матч в якому Авангард з ФК Іршанськ закінчив матч 2:2(фото ), а вже в 14 турі на виїзді проти Ново Борівського Оріона відзначився дублем, у підсумку матч закінчився перемогою Авангарда 2:0 .

08:46 17.09.2018

В Україні запрацював механізм будівельної амністії

В Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів. Набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства про затвердження порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких об’єктів.

15:03 10.09.2018

Запис на прийом до лікаря тепер можна онлайн

Шановні паціенти! Ви можете записуватись на амбулаторний прийом до обраного Вами лікаря ( з яким Ви уклали декларацію) на визначений час в режимі онлайн, зайшовши на сайт Поліклініки без черг https://global.newmedicine.com.ua/  , після нескладної реєстрації, Ви можете обрати зручний для Вас час для прийому у  лікаря. Або це можна зробити за телефоном 51-4-08 .

09:15 31.08.2018