Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

В поточному році Уряд виділив з бюджету на закупівлю ліків та вакцин майже 6 млрд.грн. Всі лікарні мають перелік найнеобхідніших ліків, які закуповуються за державний кошт. Пацієнтам вони повинні надаватись безкоштовно. За дорученням Прем’єр-міністра з вересня всі медзаклади мають оприлюднювати перелік ліків, які є у них в наявності. Щоб кожна людина могла дізнатись, які ліки вона повинна отримати безкоштовно, якщо потрапляє до лікарні.

09:38:14 10.09.2018

Заміна на час відпустки.

З 10 по 23 вересня, Бобер Ганна Володимирівна перебуває в проф. відпустці. Під час вудпустки забезпечувати медичну допомогу дитячому населенню (тим хто підписав декларацію з Бобер Г.В.) буде Білецька І.Б. , дорослому населенню - Титяневич І.М.

09:25:18 10.09.2018

Заміна на час відпустки.

Шановні паціенти ! На період відпустки дільничого терапевта Титяневич І.М. , з 27 серпня - по 7 вересня, її обов'язки буле виконувати Білецька І.Б.

14:46:07 31.08.2018

Запис на прийом до лікаря тепер можна онлайн

Шановні паціенти! Ви можете записуватись на амбулаторний прийом до обраного Вами лікаря ( з яким Ви уклали декларацію) на визначений час в режимі онлайн, зайшовши на сайт Поліклініки без черг https://global.newmedicine.com.ua/  , після нескладної реєстрації, Ви можете обрати зручний для Вас час для прийому у  лікаря. Або це можна зробити за телефоном 51-4-08 .

09:26:30 31.08.2018