Житомирська область, Новоград-Волинський район

Оголошення!

Селищна рада запрошує на вакантну посаду головного бухгалтера (без проведення конкурсу під час воєнного стану, до 25 травня 2022 року)

16:19:37 06.05.2022

ДПС працює: платники податків можуть ставити запитання як по телефону, так і через електронну пошту

Державна податкова служба України працює в оперативному режимі (окрім центрів обслуговування платників) та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету.

13:21:19 11.03.2022

Робота мобільної групи

Відповідно до розпорядження голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації № 365 від 30.11.2021 року, на території Довбиської селищної ради 17 грудня 2021 року працюватиме виїзна мобільна група з контролю за виконанням режиму карантину.

14:37:20 08.12.2021