Зміна тарифів КП "Конкурент"

КП "Конкурент" Довбиської селищної ради інформує про коригування тарифів на водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів.

13:45:38 08.11.2023

Про скликання чергової сесії

21 липня 2023 року о 12.00 в приміщення Крмунальної установи "Центр культури і дозвілля Довбиської селищної ради" відбудеться чергова 29 сесія Довбиської селищної ради.

16:13:26 10.07.2023

Запрошуємо взяти участь в опитуванні «Освіта впродовж життя у ХХІ столітті»

Посилання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC8HV-6uHa5TE4SE8nYSibS1h7JGOJWvVEQPlPOIa6gzeyyw/viewform Центр освіти впродовж життя Державного університету «Житомирська політехніка» за підтримки Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації розпочинає опитування: «Освіта впродовж життя у ХХІ столітті». Запрошуємо долучитися всіх охочих!

08:00:05 23.04.2023

Долучайся до Національного конкурсу „Благодійна Україна-2022”

Заявку можна завантажити тут. Заповнену — надіслати електронною поштою на адресу konkurs.blago@gmail.com до 30 квітня 2023 року (включно). Всеукраїнська благодійна організація „Асоціація благодійників України” проводить Національний конкурс „Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України”.

09:00:03 21.04.2023