Про скликання чергової сесії

Дата: 10.07.2023 16:13

Фото без опису21 липня 2023 року о 12.00 в приміщення Крмунальної установи "Центр культури і дозвілля Довбиської селищної ради" відбудеться чергова 29 сесія Довбиської селищної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про поновлення Малецької Т.Н. на посаді секретаря Довбиської селищної ради.

2.Про дострокове припинення повноважень секретаря Довбиської селищної ради Романчук Н.В. у зв’язку з поновленням на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу.

3. Про внесення змін до бюджету Довбиської селищної територіальної громади на 2023 рік.

4. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету

Довбиської селищної ради за II квартал 2023 року.

5. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Довбиської селищної територіальної громади, відділу документуобігу, контролю та забезпеченню роботи Центру надання адміністративних послуг Довбиської селищної територіальної громади та затвердження Положення про них.

6. Про затвердження мережі закладів освіти.

7. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради №780 від 23.12.2022 року

«Про затвердження «Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування на 2023 рік»».

8. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, з метою приведення його строку у відповідність із визначеним Законом мінімальним строком

9. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Конкурент» Довбиської селищної ради.

10. Про коригування тарифів на водопостачання та водовідведення (проект регуляторного акту)

11.Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування.

12. Земельні питання.

13.Різне