Аптека "Сальве"

Мережа аптек «Сальве» – одна з найбільших аптечних мереж Західної України. З 2001 року працює над забезпеченням населення ліками через зручний класичний формат аптек: близько, доступно, швидко, професійно. У вересні 2015 року компанії виповнилося 20 років!

Аптека пропонує клієнту якісний продукт в комплексі з фаховою допомогою провізора та зручними умовами здійснення покупки. Усвідомлюючи важливість соціальної місії, яку несе аптека, як заклад охорони здоров'я, кожен працівник спрямовує свої зусилля на постійне професійне вдосконалення та щиру турботу про клієнта.

Дбаючи про асортимент кожної аптеки, намагаються адаптувати його під особливості наших клієнтів у кожному місті. Прагнуть бути близькими кожному, пам'ятаючи про пенсіонерів та ветеранів, мам та малят, гіпертоніків, хворих діабетом чи тих, хто просто застудився…

Аптека працюємо заради Вашого здоров'я!