Житомирська область, Звягельський район

Служба у справах дітей

Моя дитяча мрія!

Служба у справах дітей Довбиської селищної ради закликає Вас взяти участь у конкурсі малюнків, присвяченому Дню захисту дітей на тему «Моя дитяча мрія»!

11:22:36 03.05.2024

Сімейні форми виховання дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужогогоря, душевно щедрих і готових до самопожертви людей. Сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавленихбатьківського піклування є усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.

16:21:02 15.09.2023

Відкрита реєстрація на отримання теплого одягу від ЮНІСЕФ для дітей на Житомирщині

1200 комплектів дитячого теплого одягу отримала ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки ЮНІСЕФ для дітей Житомирщини. Одяг буде переданий до тих сімей з дітьми, які цього зараз потребують найбільше.

16:32:05 13.02.2023