Житомирська область, Звягельський район

Моя дитяча мрія!

Дата: 03.05.2024 11:22
Кількість переглядів: 120

Фото без описуСлужба у справах дітей Довбиської селищної ради закликає Вас взяти участь у конкурсі малюнків, присвяченому Дню захисту дітей на тему «Моя дитяча мрія»!

Метою конкурсу є формування творчого потенціалу, привертання уваги суспільства до різних категорій дітей області, зокрема, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та з числа внутрішно переміщених осіб.

Конкурс організовує та проводить Служба у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації за участю районних військових адміністрацій, сільських, селищних, міських рад.

Конкурс проводиться у два етапи:

• І етап – відбірковий тур: з 1 по 19 травня 2024 року;
  • ІІ етап – фінальний тур та оголошення переможців: з 20 по 31 травня 2024 року.

Умови участі в Конкурсі

1. Учасниками Конкурсу є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування (вихованці прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, дітей, які перебувають під опікою/піклуванням), у тому числі які є внутрішньо переміщеними особами, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

2. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

3. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

4. Авторські роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам.

5. Роботи можуть використовуватися організаторами Конкурсу для різноманітних виставок та заходів.

Вимоги до малюнків

1. На Конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.

2. Розмір роботи: формат А-4.

3. Роботи не оформлювати наклейками, малюнки не мають бути зім'яті або згорнуті.

4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

• назву роботи;
  • прізвище, ім’я, по батькові та вік автора;
  • ПІБ законних представників, батьків та інших осіб;
  • форма влаштування (ПС, ДБСТ, опіка/піклування, біологічна сім’я);
  • назва територіальної громади, на території якої проживає учасник Конкурсу;
  • один учасник може представити лише одну роботу.
  • вказати назву Конкурсу «Моя дитяча мрія».

Для оцінювання малюнків та визначення переможців відбіркових місцевих турів Конкурсу журі із представників сільських, селищних, міських рад визначає роботи, що посіли І, ІІ і ІІІ місця.

Роботи для участі в конкурсі  І етапу необхідно надати до 17 травня Службі у справах дітей Довбиської селищної ради за адресою : смт Довбиш, вул. Поліська, буд. 20 Звягельського району Житомирської області.