До уваги одержувачів житлової субсидії Довбиської ТГ!

1. Сім’ям, де зареєстровані та проживають непрацездатні особи і в домогосподарстві не відбулося ніяких змін, житлова субсидія з травня 2021р. на наступний період буде перепризначена автоматично. Повторно можуть звернутися ті, у кого в наявності понаднормована загальна площа житла, тобто:
  • на 1 особу більше ніж 49 кв.м.;
  • на 2 – ох осіб, більше ніж 62 кв.м.;
  • на 3 -ох осіб більше, ніж 75 кв.м.

Якщо такі сім’ї отримували нараховану субсидію через відділення поштового зв’язку (пошту) і бажають надалі отримувати кошти по субсидії на картковий рахунок будь-якого банку, необхідно з цього приводу звернутися у відділ соціального захисту населення Довбиської селищної ради або на віддалені робочі місця у старостати за місцем реєстрації суб’єкта із відповідною заявою та довідкою за реквізитами банку з обов’язковим зазначенням (IBAN номера рахунку).

1. Якщо в будинку ( квартирі) зареєстровані та проживають особи, які в період з 01.10.2021 р. по 31.03.2021 р. не працювали, не навчалися, не набули статусу безробітнього та не отримували доходи, такі домогосподарства втрачають право на субсидію.
  2. Якщо в домогосподарстві зареєстровані особи які не проживають – субсидія буде обраховуватись лише на підставі наданих документів про місце проживання або працевлаштування таких осіб.
  3. Усім, хто отримував субсидію безготівково через « Ощадбанк», без винятку підлягають переоформленню субсидії.
  4. При зверненні з питань призначення житлової субсидії при собі обов’язково мати:
  • Паспорт;
  • Рнокпп ( ідентифікаційний код );
  • Інформацію про паспортні дані, св. про народження дітей, рнокпп ( ідентифікаційний код ), членів домогосподарства та членів їх сімей ( в тому числі, які зареєстровані за іншою адресою);
  • Інформацію про особові рахунки організацій-надавачів ЖКП ( зазначається у платіжних квитанціях або розрахункових книжках);
  • довідку за реквізитами з обов’язковим зазначенням (IBAN номера рахунку), для виплати субсидії.

Куди звернутися за допомогою? Перелік організацій, які надають підтримку

Грошова допомога від Юнісеф «Спільно» Допомога надається родинам в Україні, які належать до однієї з двох категорій: – мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подачі заявки; – мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю Розмір допомоги: 2200 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб Реєстрація: https://register.unicef.org/

15:35:25 15.06.2022