17 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 15.09.2023 12:19

Фото без описуЗгідно з Указом Президента України №455/2023 від 28.07.2023  року щорічно 17 вереснявідзначатиметься День усиновлення.

У нашій країні це свято було встановлено, як данина подяки і поваги людям, які не побоялися взяти дитину з дитячого будинку. У цей день кожен небайдужий українець від імені усього суспільства має щиро дякувати батькам-усиновителям та усім причетним, що дарують шанс дітям на здобуття щасливого майбутнього у новій сім’ї.

День усиновлення – це свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, що прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї. Ви дали кожній дитині, яка росте у Вашій родині, найважливіше – щастя мати сім’ю, відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Нехай повниться дитячим щасливим сміхом ваші будинки, ростуть здоровими і успішними діти. Нехай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди свята. Ви відкрили дітям своє серце, розділили з ними свою любов і душевне тепло, почули такі довгоочікувані слова «тато» і «мама». Нехай посаджені Вами зерна добра і любові зігріють їх у дорослому житті!

Орган опіки та піклування,

Довбиської селищної ради