1 Червня - Міжнародний день захисту дитини

Дата: 01.06.2023 08:30

У  перший літній день в Україні, як і у всьому світі,  відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Один із найважливіших днів у календарі, яке  покликане нагадати нам, дорослим, про   відповідальність за благополуччя і щастя дітей, адже діти-це наше майбутнє!

У цей день бажаємо кожній дитині міцної родини, безтурботного дитинства, втілення своєї мрії у життя, веселих канікул, мирного неба!

Вам, батьки, бажаємо  здоровя, мудрості. Дякуємо Вам за тепло, чуйне любляче серце, любов, яку Ви даруєте дітям.

Орган опіки та піклування Довбиської селищної ради

та Служба у справах дітей.