Послуги асенізатора

КП "Конкурент" Довбиської селищної ради надає послуги асенізаційної машини, вартість 250 грн. За довідками звертатись за адресою: вул. Поліська,20, КП"Конкурент" (селищна рада).

10:06:39 09.07.2021

Святкуймо День Конституції України разом!

У неділю, 27 червня о 13-00, біля БК, на честь святкування Дня Конституції України відбудуться спортивні змагання (першість Довбиської ТГ) з таких вправ та номінацій: - багатоповторний жим - станова тяга - гиря ( поштовх). Запрошуємо до участі в змаганнях всіх охочих юнаків та дівчаток, чоловіків та жінок! Змагання будуть проводитися за критеріями федерації пауерліфтингу та гирьового спорту, за ваговими та віковими групами. Всі учасники та переможці змагань отримують заохочувальні призи та подарунки.

13:42:48 25.06.2021

«Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути»

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: http://osvita.diia.gov.ua/.На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний онлайн-курс «Тренінг для тренерів». Освітній серіал для майбутніх тренерів з цифрової освіти. Після перегляду серіалу ви зможете:

19:09:00 10.06.2021