До уваги громадян! Розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 році!

Дата: 07.02.2019 11:14

Баранівська ДПІ Новоград-Волинського управління ГУ ДФС у Житомирській області звертає увагу громадян, що з 01 січня 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року.

Деклараційна кампанія буде тривати до 01 травня 2019 року.

Нагадуємо, що громадяни, які отримували у 2018 році доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна, продажу акцій і інших цінних паперів, отримали спадок, подарунки, іноземні доходи та інші доходи, що підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, та доходи від осіб, які не є податковими агентами, зобов’язані подати до органу державної фіскальної служби за місцем реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Основні випадки, коли не подається декларація про майновий стан і доходи

Податкова декларація (відповідно до п.179.2 ст. 179 ПКУ) не подається, якщо платник податку отримував доходи:

- від податкових агентів, які згідно з IV розділом Кодексу не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

- виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених IV розділом Кодексу;

- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб (далі – податок) відповідно до IV розділу Кодексу;

- у вигляді об'єктів спадщини, які відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 Кодексу.

Бланк декларацiї та необхiднi консультацiї  можна отримати у податковiй iнспекцiї. У разi необхiдностi  спеціалісти нададуть роз'яснення про те,  як Вам правильно заповнити її. Для цього бажано мати  з собою паспорт , для громадян,  які мають пільги з оподаткування- посвідчення про право на пільгу, або інші документи, що підтверджують понесені витрати.   Сподіваємось на Ваше розуміння необхідності виконання діючого законодавства.

Декларацію можна подати особисто з понеділка по п'ятницю з 9 год. до 18.00  год., або надіслати поштою на адресу:

м. Баранівка, вул . Першотравенська,  буд. 17

Декларації  приймаються в залі N3.

Консультації надаються в залі N3 довідки за тел. 04144-4-35-75.