Як працюватиме монетизація субсидій

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

15:48 19.02.2019

Проекти, що будуть фінансуватись за рахунок державного та обласного бюджетів 2019 р.

За результатами наради , шо відбулась в суботу 9 лютого з головою ОДА , Гундичем І.П. , заступниками та начальниками відділів та управлінь , був затверджений кінцевий перелік об'єктів , що буде фінансуватися за рахунок державного та обласного бюджетів, а саме :

15:51 11.02.2019

До уваги громадян! Розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 році!

Баранівська ДПІ Новоград-Волинського управління ГУ ДФС у Житомирській області звертає увагу громадян, що з 01 січня 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року.

11:14 07.02.2019

З 15 січня по 03 лютого 2019 року в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області на конкурсній основі проводиться набір на зайняття вакантних посад поліцейських сектору реагування патрульної поліції та помічників чергового.

16:20 24.01.2019

Авторське.  спорт-підсумки 2018 року.

Авторське. спорт-підсумки 2018 року.

2018 рік розпочався досить успішно для наших спортсменів . В першій декаді січня на базі Житомирського стадіону Спартак , відбулися змагання з міні-футболу «Різдвяний марафон 2018» . У віковій категорії 50+ Довбиський Авангард в складі : Кравчука Володимира, Башинського Володимира, Домашина Юрія, Весельського Валентина ,Махна Миколи,Корнійчука Вадима, Твардовського Віктора, сенсаційно перемігши  неодноразового переможця обласних та Всеукраїнських змагань, команду « Аміко» з Андрушівки, з рахунком 3:1, вибороли третє місце пропустивши вперед збірні Житомира та Новоград-Волинського .

12:32 24.01.2019