оголошення !

До уваги отримувачів субсидії ! Необхідно подати нову Декларацію та Заяву лише домогосподарствам, де є зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні або ж є непрацюючі особи, або особи, у яких доходи менші, ніж мінімальна заробітна плата з проханням розглянути питання про призначення житлової субсидії на Комісії . Усім іншим користувачам субсидії житлова субсидія буде нарахована автоматично.

11:06:14 07.05.2019

позачергова 22 сесія 20 лютого

20 лютого о  14:00 в Будинку Культури в смт Довбиш вул.Іванівська 1 Відбудеться позачергова 22 сесія 7 скликання Довбиської селищної ради .

11:48:24 15.02.2019

результати конкурсу директора КНП "Довбиський ЦПМСД"

В результаті проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства " Довбиський селищний центр первинної медико-санітарної допомоги Довбиської селищної ради , який відбувся 8 лютого 2019 року , конкурсна коміісія визначила переможцем - Бичковську Альону Володимирівну !

15:06:58 11.02.2019

Конкурс на директора КнП

Згідно розпорядження селищного голови було оголошено конкурс на заміщення посади директора Комунального некомерційного підприємства " Довбиський селищний центр первинної медико-санітарної допомоги Довбиської селищної ради , а також створена комісія (додається ) .

09:08:43 06.02.2019

Інформаційне повідомлення проведення електронного аукціону з продажу об’єкта приватизації комунальної власності Довбиської селищної ради - частин нежитлової будівлі площею 35,6 кв.м по вул. Романівська 12.м в смт Мар'янівка :

17:24:52 21.01.2019