Довбиська громада
Житомирська область, Звягельський район

Інституційний догляд – чому потрібен інший підхід

Дата: 16.10.2024 15:00
Кількість переглядів: 107

Фото без опису

До початку повномасштабного вторгнення росії в Україні працювало 722 заклади інституційного догляду і виховання дітей. У спадок від радянського минулого ми отримали не тільки ці будівлі, а й підхід до роботи в них.

На щастя, ситуація поступово змінюється.Та, на жаль, в українському суспільстві лишається ще доволі багато прихильників інтернатних закладів.

Напередодні свят деякі волонтери збирають гроші на подарунки – солодощі, іграшки та інші речі. А потім везуть усе “маленьким янголяткам” в інтернат, щоб “зробити їм свято”. Проте, чи дійсно це йде на користь дітям? Чи змінюють щось в житті дитини-сироти телефон або кросівки, презентовані небайдужими людьми?

Є й ті, що переконані – дітям в інтернатах жити краще, ніж з “безталанними” батьками. Мовляв, малеча нагодована та доглянута, не тиняється вулицею. Адже найчастіше дітей вилучають саме з родин, що перебувають у складних життєвих обставинах, де батьки які не виконують своїх батьківських обов’язків і не дбають про дітей.

Загалом, навколо теми інтернатів десятки міфів та ще більше страхів й упереджень. І щоб спростувати їх та пояснити необхідність змін, Громадська спілка “Українська мережа за права дитини” створила цей онлайн-курс.

Деталі та реєстрація: Українська мережа за права дитини


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь