Оголошення про обласні змагання з паркового волейболу серед чоловічих команд у залік Колосіади 2024 року!

Дата: 22.07.2024 12:15

Запрошуємо всіх шанувальників спорту на обласні змагання з паркового волейболу серед чоловічих команд, які відбудуться в рамках Колосіади 2024 року.

Мета заходу:

- Розвиток і популяризація паркового волейболу в Житомирській області.

- Пропаганда здорового способу життя.

- Організація культурного відпочинку населення.

Організація та проведення:

Змагання організовуються ГО ЖТО ВФСТ «Колос» спільно з Довбиською селищною радою. Відповідальність за підготовку місць та проведення змагань покладається на організаторів заходу та суддівську колегію, рекомендовану асоціацією волейболу.

Деталі проведення:

- Дата: 27 липня 2024 року

- Місце: Спортивний майданчик смт. Кам’яний Брід, Довбиська ТГ

- Приїзд учасників: до 10:00

Учасники:

До участі допускаються чоловіки, які мають медичний допуск та приписку у відповідній громаді. Також можуть брати участь тимчасово переміщені особи з тимчасово окупованих територій, які мешкають у населених пунктах даної громади і мають тимчасову реєстрацію. Студенти, які навчаються за межами свого регіону, допускаються до участі за той регіон, з якого виїхали на навчання. Вік учасників - 2009 р. н. і старші.

Формат змагань:

Змагання командні. Система проведення, кількість та тривалість партій визначатиметься в день їх проведення залежно від кількості команд-учасниць.

Приходьте підтримати улюблені команди та насолодитися духом спортивної боротьби!

Організатори:

ГО ЖТО ВФСТ «Колос»

Довбиська селищна рада

про проведення  обласних змагань  з

паркового волейболу серед  чоловічих команд в залік Колосіади 2024 року

1.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Змагання проводяться з метою розвитку і популяризації  паркового волейболу в Житомирській області, пропаганди здорового способу життя, організації культурного відпочинку населення.

2.КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Керівництво організацією проведенням змагань здійснює ГО ЖТО ВФСТ «Колос» спільно з Довбиською селищною радою. Відповідальність за підготовку місць і безпосереднє проведення змагань покладається  на організаторів заходу і суддівську колегію, рекомендовану асоціацією волейболу.

3.ДАТА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання проводяться на спортивному майданчику смт. Кам’яний Брід Довбиської ТГ, 27 липня 2024 року, приїзд на 10.00

4.УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі в змаганнях допускаються  чоловіки, які мають медичний допуск та мають приписку у відповідній громаді. До участі у змаганнях за територіальну громаду допускаються тимчасово переміщені особи з тимчасово окупованих територій, які мешкають в населених пунктах даної громади і мають тимчасову реєстрацію. Студенти, які навчаються за межами свого регіону, допускаються до участі у Змаганнях за той регіон з якого виїхали на навчання. Вік учасників 2009 р. н. і старші.

5.ХАРАКТЕР, УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Змагання командні.

Система проведення  змагань, кількість і тривалість партій  визначається в день їх проведення в залежності від кількості команд-учасниць.

В разі рівності очок у двох і більше команд  перевага віддається команді , яка має:   кращу різницю виграних і програних партій у всіх іграх;  кращу різницю виграних і програних м'ячів у всіх  іграх; кращий результат в особистій зустрічі.   За перемогу 2-0 команда отримує – 3 очка, за перемогу з рахунком 2–1  - 2 очка. За поразку з рахунком 0-2 команда очок не отримує, а за поразку 1-2 отримує  – 1 очко.   Склад команди : 5 чоловіків  ( в т.ч. 1 тренер-представник ). Гра проходить у форматі  4 х 4.

Гра триває до двох  виграних партій. Тривалість партії до 21-го очка,команди міняються майданчиками під час партії, коли досягають 11 очкової позначки. Також зміна майданчика відбувається після закінчення партій. У вирішальні партії зміна майданчика відбувається, коли одна з команд набере 8 очок. Висота сітки 243 см, розміри 8Х16 метрів.

6.Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 р. № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів.

Відповідальність за неухильне дотримання правил техніки безпеки, збереження життя і здоров'я спортсменів у дорозі і під час проведення змагань покладається на керівників команд.

7.ФІНАНСУВАННЯ

Витрати на організацію та проведення змагань  здійснюються за рахунок ГО ЖТО ВФСТ «Колос» та Довбиської селищної ради.

Участь команд в змаганнях за рахунок відряджуючих організацій, спонсорів або особисті кошти.

8.НАГОРОДЖЕННЯ

Команда-переможець нагороджується пам'ятним кубком, дипломом, а гравці медалями

Команди-призери  нагороджуються дипломами відповідних ступенів, а гравці медалями

9.ЗАЯВКИ

Заявки завірені керівником організації і обов'язково лікарем подаються в головну суддівську колегію в день проведення змагань. Без дозволу лікаря  спортсмени до змагань не допускаються.

Положення є офіційним викликом на змагання.