Житомирська область, Звягельський район

Президенти Зеленський і Байден підписали історичну угоду між Україною та США

Дата: 14.06.2024 11:00
Кількість переглядів: 40

Фото без описуПрезиденти Зеленський і Байден підписали найсильнішу угоду з усіх, які були між Україною і США за час незалежності України. Це безперечне досягнення України, яке виводить наші відносини на новий рівень справжнього союзництва.

Основні положення угоди:

1. Підтримка вступу до НАТО:

США офіційно підтверджують підтримку вступу України до НАТО в майбутньому. Це значущий крок на шляху нашої країни до Альянсу.

2. Співпраця в оборонній сфері:

Ми будемо співпрацювати з Америкою у розвитку оборонного виробництва, що створить нові робочі місця для українців та американців і зробить Україну сильнішою.

3. Довготривала підтримка:

Угода містить юридично зобов’язуючу частину, яка гарантує стабільний рівень підтримки України з боку США на 10 років, включаючи ключові аспекти оборонної підтримки. Америка зобов’язується підтримувати Україну і в час війни, і у мирний час, з фокусом на перемогу України. Це довготривала підтримка, яка є значущим кроком для нашого майбутнього.

4. Відповідальність Росії:

Документ закріплює відповідальність Росії за війну, використання російських активів на користь України та санкції проти Росії. Це важливий крок у забезпеченні справедливості та відновленні України.

5. Постачання зброї:

США зобов'язуються допомагати разом з партнерами у постачанні систем "Патріот" та ескадрилей винищувачів, зокрема F-16. Це значне досягнення, що підсилює нашу обороноздатність.

Україна вдячна президенту Байдену за лідерство та роки підтримки, а також обом партіям і палатам Конгресу за допомогу у захисті нашої незалежності. Ця угода — безперечний успіх України та зміцнення глобального лідерства Америки.

Сміливість українців змінює історію, і саме завдяки цьому новий рівень відносин з Америкою став можливим.