Вітаємо з Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2024 11:08

Дорогі діти!

Вітаємо вас з чудовим святом - Днем захисту дітей! Це день, коли ми особливо нагадуємо собі та всьому світу, що ви – наш найцінніший скарб, наше майбутнє і наша надія.

Ваші мрії, ваші посмішки та ваша віра в краще майбутнє роблять нашу країну сильнішою. Сьогодні ми хочемо нагадати вам, що ви маєте право на щасливе дитинство, на захист і турботу. Кожен з вас особливий, кожен з вас – маленький герой, який заслуговує на любов і підтримку.

Нехай ваше дитинство буде яскравим, сповненим радісних моментів та безмежних можливостей. Вірте у свої мрії, прагніть досягати вершин, бо ви – майбутнє нашої України. Кожен з вас має потенціал змінити світ на краще, і ми віримо у вас!

Знайте, що служба у справах дітей завжди поруч, щоб захистити ваші права та забезпечити ваше благополуччя. Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі, адже ми єдина велика родина.

З Днем захисту дітей, наші дорогі маленькі українці! Нехай ваше дитинство буде мирним, щасливим та сповненим любові.

З найкращими побажаннями,

Служба у справах дітей Довбиської селищної ради.