Траєкторія - національний грантовий проєкт

Дата: 23.05.2024 17:05

Фото без опису100 тисяч гривень на розвиток власної справи для ветеранів та військових. Міністерство цифрової трансформації України пропонує реєструватися на☝️нову програму «Траєкторія»
Підтримуємо захисників та захисниць і створюємо більше можливостей для їх розвитку. Мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора» ініціювали✔️освітньо-грантову програму для українських військових та іншого з подружжя, щоб допомогти у створенні та масштабуванні власної справи.
На учасників чекає:
📌освітній вебінар зі створення бізнес-плану
📌групові заняття з психологом
📌онлайн-лекції від ветеранів-підприємців
📌індивідуальні консультації
Наприкінці навчання учасники мають змогу презентувати свої бізнес-проекти. 50 підприємців-початківців із найкращими результатами залучати по 100 000 гривень на започаткування або розвиток власної справи.
Хто може взяти долю❓
👉🏻ветерані
👉🏻військові
👉🏻чоловік захисниці або дружина захисника
⏰Устигніть подати заявку до 16 червня. Шукайте форму аплікації та деталі за посиланням - https://trayektoriya.business/
Задайте правильну траєкторію для розвитку бізнесу!
▪️Освітньо-грантову програму «Траєкторія» ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа Аврора Мультимаркет. Національний проект втілюється за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Мінветеранів та Офіс з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Правительству Швеції, Український ветеранський фонд.