Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Дата: 26.03.2024 08:18

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУ нашій громаді  завершився ІІ територіальний етап змагань загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проводиться за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Під гаслом «Разом Переможемо» учасники змагань  продемонстрували яскраві спортині поєдинки та жагу до перемоги. Про це повідомила заступниця селищного голови Вікторія ІЛЬКОВИЧ. Кожна команда гідно боролася та робила все можливе для перемоги, разом з тренерами знаходили дієві комбінації та проявляли свій спортивний характер. Але свою згуртованість діти проявили не тільки під час змагань, після завершення гри вони підтримували один одного, спілкувалися та ділилися враженнями. «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це не тільки спорт та перемога, це дружба та підтримка!
Так тримати. Разом переможемо!

Таблиця результатів має вигляд;

Назва ліцею

Волейбол (хл)

Волейбол (дів)

Футзал

Черлідинг

Довбиський

І

Камянобрідський

І

Марянівський

ІІ

Те, що в умовах повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну відбуваються спортивні турніри та юні спортсмени мають можливість проявити волю, характер та непереборне бажання досягти перемоги, можливе виключно завдяки винятковій мужності та героїзму Сил безпеки та оборони України, які боронять від ворога рідну землю та наше право на майбутнє.