Про реалізацію проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади»

Дата: 05.01.2024 14:25

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) продовжує реалізацію проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади» та пропонує скористатися можливістю здійснення перевезень вантажів допомоги за рахунок проєкту у громади, які потерпіли від агресії російської федерації та деокуповані громади, а також ті, які прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб.

Такими перевезеннями можуть скористатися обласні військові адміністрації та громади для забезпечення життєдіяльності та відновлення територій, а також підтримки громадян, які опинилися у складних умовах військових дій російської федерації.

Якщо Ви маєте можливість допомогти постраждалим громадам, їх мешканцям, внутрішньо переміщеним особам чи дрібним фермерам та/або у Вас є потреба доставити до них необхідні вантажі, - звертайтеся за електронною адресою: www.communities.org.ua абоsliusarchyk@communities.org.ua

ВАГ організовує логістику та забезпечує перевезення таких вантажів за рахунок проєкту «Згуртовані громади».