Програма грантової підтримки проєктів подвійного призначення від Українського фонду стартапів (USF)

Дата: 01.06.2023 08:50

Програма грантової підтримки проєктів подвійного призначення — це безповоротна фінансова допомога від держави для проєктів, яка одночасно задовольняє три потреби:

• закриття витрат на розвиток проєкту;

• надання доступу до найкращих менторів та експертів;

• підвищення обороноздатності країни та сприяння її швидкій післявоєнній відбудові.

Програма Фонду покликана сприяти створенню та розвитку інноваційної продукції подвійного призначення: технологій, процесів чи інші складових, що відрізняють таку продукцію від присутніх на ринку або відповідають наявному попиту одночасно як від приватних осіб, так і від держави.

Етапи проходження конкурсного відбору для отримання гранту та форма реєстрації за посиланням: https://usf.com.ua/programa-grantovoi-pidtrimki-proiektiv-podvijnogo-priznachennya/