День пам'яті аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 28.04.2023 09:31

26 квітня у Довбиші відбувся мітинг до Дня пам'яті аварії на Чорнобильській АЕС. Мітинг був приурочений до 37-ї річниці трагедії. Присутні вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до пам’ятної стелли в центрі селища . Селищний голова звернувся до зібраних зі словами вдячності та вшанування подвигу ліквідаторів, який допоміг зменшити наслідки трагедії та зберегти світ від небезпечної радіації. Після мітингу відбувся концерт, організований Центром культури та дозвілля Довбиської селищної ради. Цей день був присвячений пам'яті тих, хто боровся з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС та віддав своє життя за спокій і безпеку у світі.