Конкурс грантів для кластерів малого та середнього підприємництва

Дата: 25.01.2023 09:08

Запрошуємо до участі у конкурсі проектів на отримання грантів задля системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні.
         Цей конкурс проєктів с частиною програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»*, одним із завдань якого є удосконалення інфраструктури розвитку МСП через надання підтримки кластерам України.

Мета конкурсу: підтримка зацікавлених кластерів в реалізації програм/проєктів/дій, спрямованих на підтримку розвитку та зміцнення кластерів, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, з особливим акцентом на просування експорту, стимулювання інновацій та діджиталізації, покращення державно-приватного діалогу, передачі технологій, а також залучення державних та іноземних інвестицій.

Максимальна сума гранту для кожного кластеру: 25 000 євро у гривневому еквіваленті.
Кінцевий термін подання заявок: 12:00, 27.01.2023 в електронному вигляді на адресу: mail@bdf.gov.ua

Детальні розʼяснення щодо грантового конкурсу та аплікаційна форма https://bit.ly/bdf-clusters

Програма міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансусться Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою урядовою компанісю Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми - створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій тa
стимулювання експорту, що