Твоя дитина захоплюється футболом?

Дата: 14.12.2022 11:02

З метою виявлення, аналізу та подальшого контролю фізичних якостей, технічних та інтелектуальних здібностей юних футболістів на базі Баранівського ФОКу спеціалістами (тренерами) ДЮФЛУ будуть проведені тестувальні випробування з футболу для дітей віком 7-12 років з подальшим зарахуванням на навчання в Академію футболу м.Баранівка.

Тестування розпочинатиметься о 09:00:

- 22.12.2022р. – діти 2010,2011,2012р.н.

- 23.12.2022р. – діти 2013,2014,2015р.н.

Перелік тестів:

1. Тест Руф’є – визначає функціональні можливості дитини для отримання відповідних фізичних навантажень

2. Тест на контроль швидкісних здібностей, а саме: стартової, абсолютної та дистанційної швидкості. Пробігання 30 – ти метрової дистанції з контролем часу на 10, 20 та 30 метрових відрізках. Тест виконується у дві спроби.

3. Тест на контроль мяча на швидкості. 30 метрів з м’ячем. Виконується в одну спробу.

4. Тест на контроль вибухової сили футболістів. Стрибок у довжину. 2 спроби.

5. Тест «Іллінойс». На контроль координаційних здібностей, спритності та швидкості, що контролюється в частині тесту, що виконується без м’яча та на техніку володіння м’ячем в частині тесту, що виконується з м’ячем.

6. Тест на координацію, інтелект, когнетивні якості та техніку володіння м’ячем, що виконується з використанням технології Smart gool.

7. Тест на витривалість. 5,7,9 по 30 метрів, в залежності від вікових показників дитини.

8. Гра у футбол у форматі імпровізованого дитячого турніру.

З тестами можна ознайомитись на Всеукраїнській тестувальній платформі за посиланням – https://football-test.online/

За детальною інформацією звертайтесь за тел.: 067-164-49-49.