30 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2022 09:28

Історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки. Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність.
 Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які усиновили дітей, стали опікунами, піклувальниками, створили дитячі будинки сімейного типу. Віримо, що батьки і діти, яких об’єднала доля, будуть щасливими, адже родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.
          30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято великого серця, безкорисної любові та безмежної доброти. Символічно і невипадково ми відзначаємо його в день християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Кожне свято, і навіть невелике досягнення - це щоденна, кропітка і відповідальна робота батьків- вихователів, працівників державних органів, служб, закладів, громадських та благодійних організацій. Слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає вирішити проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитина у різні періоди свого життя запам’ятовує усе, що із нею відбувається в навколишньому світі. Дитяче серце м’яке як віск, у ньому відбивається все. Яким буде той відтиск - добрим чи ображеним на все життя, залежить від нас дорослих. Кожна дитина має право і повинна мати сім’ю, маму і тата – це закон життя! Наша повага і вітання всім, хто причетний до втілення цього закону в життя!
            З Днем усиновлення!

Служба у справах дітей Довбиської селищної ради