Благодійний матч на підтримку Збройних Сил України.

Дата: 22.08.2022 15:51

У цей непростий для нашої країни час більшість її громадян, які не захищають її зі зброєю в руках, намагаються допомагати нашим воїнам усім, чим можуть.

Не залишились осторонь і жителі нашої громади.Фото без опису

В неділю, 21 серпня, відбувся благодійний футбольний матч ветеранів «Авангард» (Довбиш) – «Зоря» (Романів). Зустріч завершилася нічиєю з рахунком 3:3.

Під час проведення заходу вдалося зібрати 7175 гривень, кошти буде відправлено на потреби ЗСУ.

Музичний колектив «Надвечір’я» забезпечив музичний супровід матчу, до глибини душі торкаючи присутніх чудовим виконанням пісенних композицій.Фото без описуФото без описуЩиро дякуємо всім, хто долучився до проведення цього заходу і участі в ньому! Сподіваємось і надалі знаходити і втілювати в життя засоби допомоги нашим ЗСУ. Разом – до перемоги!!!