Шановні мешканці та гості Довбиської ТГ!

Дата: 18.04.2022 10:07

Станом на 18.04.2022 року до Довбиської селищної ради звернулися з заявами для надання статусу внутрішньо переміщених осіб – 1176 осіб (Довбиш – 615 чол., Кам’яний Брід – 332 чол., Мар’янівка – 229 чол.), довідки про надання статусу ВПО отримали Довбиш – 70% заявників (433 особи), Кам’яний Брід – 50% заявників (116 осіб), Мар’янівка – 83% заявників (190 осіб).

Отже, для отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, варто звернутися до спеціалістів, які приймали заяву на ВПО, для написання відповідної заяви.

Рішенням Кабінету Міністрів України строк звернення за отриманням допомоги продовжено до 30 квітня 2022 року.

Для з’ясування незрозумілих питань телефонуйте за номером +380676596679 заступник селищного голови Довбиської селищної ради з гуманітарних питань та соціальної політики Ількович Вікторія Леонідівна.