ВІДДІЛ БЛАГОУСТРОЮ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 16.02.2022 08:42

Прибрали ще один несанкціонований смітник.

Окремі жителі громади і підприємці, відмовляються заключати договір на вивезення сміття та самостійно вивозять сміття звалюючи його у місцях загального користування, уздовж придорожніх смуг, берегах водойм, на землях запасу, лісах... Все це доводиться прибирати за кошти місцевого бюджету.

Тож якщо самостійно здійснюєте вивіз сміття – довезіть до місця видалення відходів та вивантажуйте його саме на території сміттєзвалища, не захаращуючи проїзд.

Зазначимо, що вивозити тверді побутові відходи на сміттєзвалище, на відміну від практики інших громадах, можна поки що безкоштовно.

Нагадуємо також жителям громади, керівникам комунальних та приватних установ про необхідність укладення договорів на вивіз сміття з комунальним підприємством Довбиської селищної ради «Конкурент».

Вартість послуги на вивезення сміття з приватного сектора, з розрахунку на одного мешканця будинку на місяць – 15,00 грн. Вивезення твердих побутових відходів від приватних осель здійснюється за встановленим графіком один раз на два тижні.

Тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів для бюджетних установ та інших споживачів  – 205,00 грн за 1 м3.

З питань заключення договорів на вивезення сміття звертайтеся за адресою: смт Довбиш, вул. Поліська, 20 КП «Конкурент».

Шановні жителі громади, просимо з повагою ставитися до праці працівників благоустрою та комунального підприємства.