Усім мешканцям Довбиської територіальної громади!!!

Дата: 11.02.2022 10:55

Шановні жителі громади!

У зв’язку із запровадженням надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні.

Довбиська селищна рада працює в реєстрі територіальної громади, який забезпечує наявність актуальної інформації щодо зареєстрованого (задекларованого) місця проживання вас та членів вашої сім’ї, а також в застосунку «Дія». Звертаємося до Вас за допомогою у наповненні реєстру територіальної громади.

Особливо хочемо звернути вашу увагу на обов’язкову реєстрацію місця проживання малолітніх дітей, більшість яких не зареєстровані за місцем проживання.

Реєстр наповнюється щоденно, тому просимо усіх громадян ОТГ звернутися до відділу місця реєстрації Довбиської селищної ради, для уточнення та актуалізації відомостей по реєстрації місця проживання.

При собі необхідно мати наступні документи:

• паспорт громадянина України;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (код);
  • свідоцтво про народження дитини;
  • будинкова книга (при наявності).

Ваші персональні дані будуть оброблені та збережені відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Довбиська селищна рада!