Довбиська громада
Житомирська область, Звягельський район

ТОВ "ОЗДОРОВЧО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ КОМПЛЕКС ПЛАНЕТА ЗДРОРВ'Я"

Дата: 25.10.2021 13:21
Кількість переглядів: 1158

  ДОТ «Артек-Прикарпаття» інформує, що з 03 листопада по 7 листопада 2021 початок заїзду /зміни на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, тривалість зміни – 21 день. До Закладу направляються діти віком від 7 до 18 років.

  ДОТ «Артек-Прикарпаття» знаходиться в м. Трускавець, серед основних його переваг – один із найбільших SPA-центрів площею 7000 м2, який складається з 18 басейнів, саун та джакузі, в тому числі басейн під відкритим небом з підігрівом води. На території санаторію знаходиться сучасний медичний центр (Ліцензія МОЗ України №510 від 02 червня 2016 року «Медична практика»).

  Згідно Наказу Міністерства соціальної політики України від 05.07.2021 року № 377 (Зареєстровано в Міністерствіюстиції України від 02 серпня 2021 р.за № 994/36616) відпочинок та оздоровлення за бюджетні кошти Мінсоцполітики закуповуються послуги з оздоровлення та відпочинку шляхом придбання путівок до Закладів для оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи; дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітей із багатодітних сімей; дітей із малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях; дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадського протесту; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; дітей, взятих на облік службами у справах дітей як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дітей - учасників дитячих творчих колективів і спортивних команд; дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

  Розподілом та оформленням путівок займаються Обласні Департаменти соціального захисту населення. 

   Порядок прийому дітей до табору та внутрішній розпорядок.

І. Порядок прийому дітей до табору

1. 1. Прийом дітей розпочинається з 8 години.

1.2. Табір приймає на оздоровлення та відпочинок дітей віком з 7 до 17 років включно. З урахуванням профілю діяльності та медико-психологічних показників здоров’я дитини засновником (власником) можуть встановлюватись окремі обмеження щодо приймання дітей до табору як за віком, так і за станом здоров’я.

1.3. Проїзд дітей здійснюється за рахунок коштів батьків (осіб, які їх заміняють) та інших джерел, не заборонених законодавством.

1.4. ДОТ «Артек-Прикарпаття» приймає дітей у строки, зазначені в путівці.

1.5. До дитячого закладу діти можуть прибувати з батьками або іншими законними представниками чи у складі груп з особами, які їх супроводжують.

1.6. Прибувши до табору, батьки (або особа, яка заміняє) повинні надати методисту (старшому вожатому) належним чином оформлену путівку та медичну довідку встановленого зразка, затвердженого МОЗ. Путівка до дитячого закладу - це документ, який засвідчує право дитини на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку, умови перебування в ньому і визначає перелік послуг з оздоровлення та відпочинку для однієї дитини в цьому таборі.

1.7. У разі встановлення, під час прийому дитини на відпочинок, факту видачі путівки не за призначенням (дитина направлена у ДОТ «Артек-Прикарпаття» без відповідного медичного обстеження або з медичними протипоказаннями, з неналежним чином оформленою медичною довідкою, є молодшою або старшою від зазначеного віку) така дитина не приймається до дитячого оздоровчого табору «Артек-Прикарпаття» і відбуває до місця проживання з батьками чи особою, яка її супроводжує. Завідувачем табору або відповідальною особою за проведення заїзду на зміну(методистом, старшою вожатою)складається відповідний акт у двох примірниках. Один примірник такого акта залишається у завідувача ДОТ «Артек-Прикарпаття».

1.8. Діти, які направляються в ДОТ «Артек-Прикарпаття», повинні мати з собою:

- святковий одяг - сорочки (хлопцям – 2шт., дівчатам – біла блуза),

- кімнатне взуття (одна пара взуття для перебування в кімнаті, спортивне взуття),

- купальні та спортивні костюми,

- білизну ( не менше 3-х комплектів),

- головний убір (не менше 3-х),

- шкарпетки (не менше 4-х пар),

- предмети особистої гігієни (зубна щітка з футляром, паста, мило, гребінець, носові хустинки),

- теплий одяг (на випадок дощу, куртка).

1.9. Батьки дитини (особи, які їх замінюють) дають письмову згоду на проведення в ДОТ «АртекПрикарпаття» необхідних лікувальних процедур у разі захворювання дитини та згоду на внесення і використання за необхідності персональних даних дитини в базу даних ДОТ «Артек-Прикарпаття».

1.10. Діти, які перебувають у таборі повинні:

- дотримуватись правил внутрішнього розпорядку;

- підвищувати загальний культурний рівень, оволодівати знаннями, уміннями,практичними навичками здорового способу життя;

 - дотримуватися морально-етичних норм;

- бережливо ставитися до державної комунальної та приватної власності;

- брати посильну участь у суспільно-корисній праці.

1.11. Батьки дітей чи особи, які їх заміняють, мають право:

- ознайомитися з положенням дитячого табору, правилами перебування дитини,змістом освітніх, оздоровчих, медичних програм;

- брати участь в організації та проведенні заходів;

- захищати законні інтереси дітей у державних та судових органах.

1.12. Батьки дітей чи особи, які їх заміняють, зобов'язані:

- забезпечити дитину на час перебування у дитячому закладі необхідним одягом, взуттям, засобами гігієни;

- провести з дитиною превентивну роботу із запобігання шкідливим звичкам;

- забезпечити проходження дитиною медичного обстеження;

- подавати інформацію працівникам дитячого закладу, особам, які супроводжують дітей, про індивідуальні особливості дитини;

- відвідувати дитину в дитячому таборі у визначений день та час, забрати її у строк визначений у путівці;

- відшкодувати заподіяні дитячому закладу збитки внаслідок недисциплінованої поведінки дитини;

- у разі прийняття рішення педагогічною радою дитячого закладу про дострокове відправлення дитини до місця постійного проживання за порушення вимог внутрішнього розпорядку дитячого закладу та у разі неможливості батьків або інших законних представників забрати дитину з дитячого закладу відшкодувати витрати, понесені таким закладом, на супроводження дитини до місця постійного проживання.

1.13. Відрахування дитини з табору здійснюється за бажанням батьків чи осіб, які їх заміняють, за систематичне порушення правил внутрішнього розпорядку або на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що унеможливлює її перебування в таборі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь