ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії Про розгляд  і відповідність документів  встановленим вимогам для участі   в конкурсі на  заміщення  вакантних посад: спеціаліста економіста (робота із закупівлями товарів), спеціаліста 2 категорії (робота із

Дата: 23.09.2021 13:53

ДОВБИСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

засідання конкурсної комісії

16.09.2021 року                                                                        Почато засідання – 10,00

Закінчено засідання – 11.40

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

Ількович Вікторія Леонідівна.- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих

органів ради з гуманітарних питань, голова  конкурсної

комісії.

Хомяк  Аліна Валеріївна-       керуючий  справами виконавчого комітету ради, секретар конкурсної комісії

Резнік Юлія Станіславівна.- головний бухгалтер селищної ради, член конкурсної комісії

Ківенко Наталія Валентинівна- спеціаліст 2 категорії відділу соціального захисту населення, .член конкурсної комісії

Цукоровий Василь Петрович-. староста селища Марянівка, сіл Ожгів,  Дорогань,  Зятинець, Турова член конкурсної комісії- відсутній

Купчинська Людмила Володимирівна- спеціаліст юрисконсульт,член комісії.

Нечипурна Галина Володимирівна, спеціаліст 2 категорії (кадри) член комісії

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд  і відповідність документів  встановленим вимогам для участі   в конкурсі на  заміщення  вакантних посад: спеціаліста економіста (робота із закупівлями товарів), спеціаліста 2 категорії (робота із закладами освіти).

СЛУХАЛИ

голову конкурсної комісії Ількович В.Л., яка  повідомила, що згідно розпорядження селищного голови від 04.08.2021 року №105, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування: спеціаліст економіст (робота із закупівлями товарів) спеціаліст 2 категорії (робота із закладами освіти):

Оголошення про проведення конкурсу було висвітлено на сайті селищної ради. та опубліковано 13 серпня 2021року в районній газеті «Слово Полісся» за №32

На  заміщення вакантної посади спеціаліста економіста (робота із закупівлями товарів) подала документи один кандидат Строкаль Тетяна Сергіївна, 1994 року народження. У 2015 році закінчила Національний університет державної податкової служби та здобула ступінь бакалавра за напрямом підготовки «фінанси і кредит», у 2016 році закінчила Університет державної фіскальної служби України та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Оподаткування», здобула кваліфікацію спеціаліста з оподаткування. Трудового стажу за спеціальністю не має.

На заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії (робота із закладами освіти). Подала документи також один кандидат: Орловська Олена Русланівна, 1996 року народження.  У 2016 році закінчила  Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з права, у 2018 році закінчила приватний вищий навчальний заклад «Університет сучасних знань» здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр спеціальність- право. Трудового стажу за спеціальністю не має.

Запропонувала допустити до участі в конкурсі: здачі іспиту і проведення співбесіди Строкаль Тетяну Сергіївну на посаду спеціаліста економіста (робота із закупівлями товарів),    Орловську Олену Русланівну, на  посаду спеціаліста 2 категорії (робота із закладами освіти)

Секретаря конкурсної комісії Хомяк А.Л. яка підтримала пропозицію Ількович В.Л. про допуск для участі в конкурсі  Строкаль Т.В. і Орловську О.Р., запропонувала дату проведення конкурсу        22 вересня 2021року

.член комісії Резнік Ю.С. головний бухгалтер селищної ради зазначила, що  є необхідність  у  посаді спеціаліста економіста (робота із закупівлями товарів), так, як до нас приєднався Камяний Брід-ліцей, дитячий садочок, потрібно робити  закупки товарів. Потрібен  і спеціаліст по роботі із закладами освіти.

Купчинська Л.В..член комісії, спеціаліст юрист селищної ради, яка запропонувала висвітлити на сайті селищної ради  інформацію про   результати проведення конкурсу. Підтримала пропозицію про допуск до участі в конкурсі Строкаль Т.В. і Орловську О.Р

Ківенко Н.В.  член комісії, спеціаліст 2 категорії відділу соціального захисту населення, підтримала  пропозиції всіх членів комісії. Наголосила, що це мають бути кваліфіковані спеціалісти.

Нечипурна Г.В.спеціаліст 2 категорії (кадри)  член комісії, яка  повідомила, що документи  кандидатів відповідають встановленим вимогам і правилам ведення діловодства

Документи для участі в конкурсі здані завчасно і в повному обсязі. Підтримала пропозицію членів комісії, про допуск Строкаль Т.В. і Орловську О.Р. до участі  в конкурсі, складення іспиту і проведенні співбесіди.

ГОЛОСУВАЛИ:

«ЗА»-6                                        «Проти»-0             «Утримались»-0

ВИРІШИЛИ:

Допустити - до участі в конкурсі Строкаль Тетяну Сергіївну на замішення вакантної посади- спеціаліста економіста (робота із закупівлями товарів

Орловську Олену Русланівну, на заміщення вакантної посади  спеціаліста 2 категорії (робота із закладами освіти).

Інформацію про проведення конкурсу  висвітлити на сайті Довбиської селищної ради

Призначити дату оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантних  посад посадових осіб місцевого самоврядування.- 22 вересня 2021 року.

Спеціалісту 2 категорії з кадрів Нечипурній Г.В., повідомити про  рішення засідання конкурсної комісії Строкаль Т.В. і Орловську О.Р

Голова комісії                                           Вікторія ІЛЬКОВИЧ

Секретар комісії                                         Аліна ХОМЯК