РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  № 55 09.04.2021                                                                                            Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2020-2021 н. р.

Дата: 09.04.2021 15:41

РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  № 55

Про підсумки атестації

педагогічних працівників у 2020-2021 н. р.

На підставі рішення атестаційної комісії при Довбиській селищній раді (протокол  №4 від 06 квітня 2021 року) та у відповідності до Типового положення  про атестацію педпрацівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 року №930 зі змінами :

1. Затвердити результати атестації та внести зміни до тарифікації у відповідності до встановлених категорій і присвоєних педагогічних звань з 06.04.2021 року педагогічним працівникам:
    1. Мар’янівський ДНЗ

1.1.1. Цукоровій Л.А., підтвердити відповідність займаній посаді та раніше присвоєному  11 тарифному розряду

1.2.     Мар’янівська ЗОШ І – ІІІ.ст

1.2.1.Ковальській З.М, учителю початкових класів, підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню  « учитель - методист».

1.2.2.Жулінському Ю.В. учителю фізкультури підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти  педагогічне  звання «старший  учитель».

1.3      Кам’янобрідський ДНЗ «Лісова казка»

1.3.1 Журавській Н.П вихователю підтвердити відповідність займаній посаді та присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»

1.3.2 Пашковській І.В., вихователю підтвердити відповідність займаній посаді та присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»

1.3.3 Гудзь Н.Ф.., підтвердити відповідність займаній посаді та присвоїти  11 тарифний розряд

1.4. Кам’янобрідський ліцей ім.В.Чорновола

1.4.1.Свінціцькому В.Й.,вчителю математики, підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти  педагогічне  звання «старший  учитель».

1.4.2 Яблонській Г.В. вчительці англійської мови підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

1.4.3. Чумаку В.П. вчителю фізичної культури, підтвердити раніше присвоєне педагогічне звання «старший учитель».

1.4.4.Побережник Н.О. вчителю фізики та математики, підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

1.5 Довбиська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.5.1 Махну М.Д., вчителю фізичної культури, підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист».

1.5.2.Чернецькій Т.В.,вчителю хімії, присвоїти звання «старший учитель»

1.5.3.Новіцькій В.І. учителю початкових класів, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

1.5.4 Коток Н.Й., учителю  історії, підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії

1.5.5. Сдобніковій В.М. учителю географії, підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

1.5.6.Бенедисюк М.М., учителю математики, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист».

1.5.7. Кузьменко Л.В. перенести атестацію на один рік зі збереженням раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» до наступної атестації.

Селищний голова                                        Олег ХОМ’ЯК