Протокол засідання конкурсної комісії від 02.04.2021 року № 1

Дата: 07.04.2021 16:14

ДОВБИСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

засідання конкурсної комісії

02.04.2021 року                                                                                                       Почато засідання – 10.00

Закінчено засідання – 11.00

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

Ількович Вікторія Леонідівна - заступник селищного голови з питань діяльності органів ради з гуманітарних питань                                                           та соціальної політики, голова  комісії

Хомяк  Аліна Валеріївна -    керуючий  справами виконавчого комітету ради, секретар конкурсної комісії

Резнік Юлія Станіславівна.- головний бухгалтер селищної ради, член конкурсної комісії

Нечипурна Галина Володимирівна.- Спеціаліст 2 категорії з кадрів,член конкурсної комісії

Ківенко Наталія Валентинівна- спеціаліст 2 категорії відділу соціального захисту населення, член конкурсної комісії

Відсутні члени конкурсної комісії-  Цукоровий Василь Петрович, Гончарук Євген Валентинович.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд  і відповідність документів  встановленим вимогам для участі в конкурсі на  заміщення  2-х  вакантних  посад  спеціаліст бухгалтер.

СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії Ількович В.Л., яка  повідомила, що оголошення на конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  2-х бухгалтерів, згідно розпорядження селищного голови від 23.02.2021 року було висвітлено на сайті селищної ради та опубліковано 26 лютого 2021 року в районній газеті «Слово Полісся» №8.

На  заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, спеціаліст бухгалтер Довбиської селищної ради, подала документи одна особа -Маєвська  Тетяна Володимирівна, 27.05.1988 року народження. Закінчила у 2012 році  Європейський університет  і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію–спеціаліста з обліку і аудиту. Працювала бухгалтером в Дніпродзержинську комерційному технікумі,касиром в Приватбанку.  З   квітня 2016 року працює в Довбиській селищній  раді  на посаді  бухгалтера, в даний час працює оператором копіювальних та розмножувальних машин.  Запропонувала допустити до іспиту і проведення співбесіди  Маєвську Т.В.

Секретаря конкурсної комісії Хомяк А.Л., яка підтримала пропозицію Ількович В.Л., запропонувала дату проведення конкурсу 07 квітня 2021року.

Член комісії Ківенко Н.В. зазначила, що є велика необхідність  у  посаді спеціаліста бухгалтера, так, як два працівники бухгалтери пішли у відпустку: 1- по вагітності і пологах, інша відпустка по догляду за дитиною до досягнення 3 річного віку.

Резнік Ю.С. члена комісії, головного бухгалтера селищної ради,яка запропонувала висвітлити на сайті селищної ради  інформацію про кандидата на посаду спеціаліста бухгалтера, розповіла, що  у працівників бухгалтерії велике навантаження у зв’язку із приєднанням Кам’яного Броду. На даний час у селищній раді відсутній інтернет вже два дні, але потрібно якось  висвітлити.

Нечипурну Г.В. члена комісії, яка  повідомила, що документи відповідають встановленим вимогам і правилам ведення діловодства. Документи для участі в конкурсі здані завчасно.

Підтримала пропозицію членів комісії про допуск до участі в проведенні іспиту та співбесіди

на посаду спеціаліста бухгалтера Маєвської Т.В.

ГОЛОСУВАЛИ:

«ЗА»-5                                   «Проти»-0             «Утримались»-0

ВИРІШИЛИ:

1.Допустити Маєвську Тетяну Володимирівну до участі в конкурсі (здачі іспиту) на заміщення вакантної посади -спеціаліст бухгалтер Довбиської селищної ради.

Призначити дату оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади-спеціаліст бухгалтер Довбиської  селищної ради 07 квітня 2021року.

2.Спеціалісту 2 категорії  з кадрів Нечипурній Г.В. повідомити про  рішення засідання конкурсної комісії  Маєвську Тетяну Володимирівну.

Голова комісії                                             Вікторія ІЛЬКОВИЧ

Секретар комісії                                         Аліна ХОМ’ЯК