Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності та мешканці Довбиської громади!

Дата: 25.03.2021 10:40

З метою забезпечення на території громади чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня, відповідно до рішення виконавчого комітету «Про проведення заходів із санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів Довбиської селищної ради». Закликаємо з 01.04.2021 до 30.04.2021р. провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, навести лад на територіях приватних садиб. Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.  З повагою, відділ Благоустрою Довбиської селищної ради.З метою забезпечення на території громади чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня, відповідно до рішення виконавчого комітету «Про проведення заходів із санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів Довбиської селищної ради».

Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

З повагою, відділ Благоустрою Довбиської селищної ради.