Розпорядження № 41 від 19.03.2021 р. Про тимчасове призупинення роботи старшої групи «Мар’янівського ДНЗ»

Дата: 19.03.2021 17:07

ДОВБИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  № 41

Про тимчасове призупинення

роботи старшої групи «Мар’янівського ДНЗ»

Розглянувши лист Баранівського районного відділення лабораторного центру 19.03.2021 року від у зв’язку з реєстрацією випадку захворювання на коронавірусну інфекцію вихователя Мар’янівського ДНЗ та з метою нерозповсюдження коронавірусної інфекції, завідувачу Мар’янівського ДНЗ Ірині Станіславівні:

1. Припинити відвідування групи дітьми і персоналом, які перебували в контакті з вихователем, забезпечити їх ізоляцію ( на 14 днів від останнього дня відвідування хворою закладу).

2. Одночасно рекомендую провести дезінфекцію в групі та забезпечити дотримання протиепідемічних заходів, передбачених в період адаптивного карантину, а саме:

• Максимальне обмеження зібрань в громадських місцях;

• Використання масок, дотримання соціальної дистанції;

• Дотримання режиму ізоляції особами, які перебували в контакті з хворою;

• Дотримання працівниками закладу правил особистої гігієни.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                              Олег ХОМ’ЯК