Розпорядження № 26 від 01.03.2021 року Про тимчасове зупинення роботи об'єктів загального користування

Дата: 03.03.2021 13:06

ДОВБИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№ 26

01.03.2021 року

Про тимчасове зупинення роботи

об’єктів загального користування

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом

SARS-CoV-2» в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104.

На період карантину, що встановлений в Житомирській області з 00 годин 00 хвилин 03 березня 2021 року, застосувати на території Довбиської селищної ради обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «червоний» рівня епідемічної небезпеки:

1. Тимчасово зупинити роботу об’єктів  загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на відповідній адміністративній території.
  2. Обмежити масові зібрання громадян (мітинги, сесії, лекції, богослужіння в культових спорудах тощо).
  3. Заборонити проведення усіх спортивних заходів.
  4. Призупинити діяльність культурно-розважальних закладів (в тому числі бібліотек).
  5. Призупинити діяльність закладів громадського харчування та непродовольчої торгівлі (закладах громадського харчування, серед іншого, барах, клубах, кафе) усіх магазинів, крім продуктових.
  6. Призупинити діяльність перукарень, лазень, комп’ютерних клубів.
  7. Призупинити діяльність тренажерних залів, дитячих, спортивних майданчиків та стадіонів, розважальних закладів .
  8. Керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, АЗС, аптек, банківських установ, страхових компаній, а також усіх підприємств критичної інфраструктури, державної та комунальної власності, вантажного транспорту, а також усіх органів державної влади, закладів охорони здоров’я та правоохоронних органів.
  9. Керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити щоденну перевірку стану здоров’я працівників шляхом опитування та при необхідності вимірювання температури тіла безконтактним методом.
  10. З метою виконання навчальних планів освітніх програм зобов’язати керівників закладів загальної середньої освіти  здійснювати використання різних форм дистанційного навчання для учнів 5-11 класів.
  11. Керівникам закладів, установ та організацій, підприємств усіх форм власності, які відвідують громадяни (поліклініки, магазини, державні установи, аптеки, комунальну службу, поштові відділення тощо) забезпечити проведення постійних щоденних заходів із дезінфекції. Крім того, потрібна щоденна дезінфекція дверних ручок, перил, санвузлів. При можливості, запроваджувати закриття закладів 2-3 рази на день санітарну годину.
  12. Рекомендувати керівникам закладів, установ та організацій, підприємств усіх форм власності та господарювання на час карантину надавати працівникам відпустки та можливість працювати дистанційно.

Заступник селищного голови        (підпис існує)               Вікторія ІЛЬКОВИЧ