Онлайн семінар пасічників громади і керівників сільськогосподарських підприємств, які здійснюють діяльність на території громади 26 лютого 2021 року

Дата: 24.02.2021 15:42

На виконання доручення Міністерства розвитку економіки , торгівлі та сільського господарства України, щодо проведення онлайн семінарів, направлених на роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, лист Мінекономіки від 10.12.2020 № 2841-06/73396-06, Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики сформовано графіки таких семінарів із залученням спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби України у Житомирській області.

Згідно графіку, онлайн-семінар щодо взаємодії  пасічників, аграріїв та органів місцевої влади Новоград-Волинського району відбудеться 26 лютого 2021 року о 9:30 (початок реєстрації на семінар -26 лютого 2021 року о 9:00).

Посилання для підключення: https://meet.google.com/ckg-faoo-ahf.

Просимо взяти участь у семінарі пасічників громади і керівників сільськогосподарських підприємств, які здійснюють діяльність на території громади.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

онлайн семінару «Роз’яснення  алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів»

26 лютого 2021 року

Час проведення: 9:30-11:30

Вступне слово

Заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації – Віктор ГРАДІВСЬКИЙ

1. Про порядок видачі ветеринарного паспорта пасіки. Рекомендації щодо проведення заходів при підозрі отруєння бджіл пестицидами.

Інформує до 20 хв. заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області –  Ігор ВОЛКІВСЬКИЙ

1. Про заходи з недопущення отруєння бджіл в період цвітіння медоносних рослин.

Інформує до 20 хв. начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області – Анатолій БАРАНОВСЬКИЙ

1. Про механізми  співпраці Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації з сільськими, селищними, міськими територіальними громадами  у питаннях реалізації аграрної політики, земельних відносин та сільського розвитку.

Інформує до 20 хв. директор Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації – Наталія АРЕНДАРЧУК

Участь в обговоренні питань порядку денного

До 7 хв. - учасники онлайн-семінару

Підведення підсумків