Протокол № 2 засідання конкурсної комісії Про проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Довбиської селищної ради, начальника  Служби у справах дітей

Дата: 22.02.2021 18:42

ДОВБИСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ПРОТОКОЛ №2

засідання конкурсної комісії

17.02.2021 року                                                                        Почато засідання 10-00

Закінчено засідання – 11.35

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

Ількович Вікторія Леонідівна - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з                                                                         гуманітарних питань та соціальної політики, голова комісії.

Хомяк  Аліна Валеріївна  -      керуючий  справами (секретар) виконавчого комітету, секретар конкурсної комісії

Резнік Юлія Станіславівна - головний бухгалтер селищної ради, член конкурсної комісії

Нечипурна Галина Володимирівна.- Спеціаліст 2 категорії з кадрів,член конкурсної комісії

Ківенко Наталія Валентинівна-спеціаліст  виконкому, член конкурсної комісії

Цукоровий Василь Петрович-. Староста селища Марянівка, сіл Ожгів,  Дорогань, Зятинець, Турова,  член конкурсної комісії

Гончарук Євген Валентинович- староста селища Кам’яний Брід, сіл Дібрівка, Жовте, Тартак,  Червонодвірка,  член конкурсної комісії

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про проведення іспиту на  заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Довбиської селищної ради, начальника  Служби у справах дітей.

СЛУХАЛИ голову конкурсної комісії Ількович В.Л. яка  повідомила, що  документи на  посаду  начальника Відділу у справах дітей подали 2 кандидати:

1.Вакулюк Микола Олександрович – освіта вища, закінчив Вінницький державний педагогічний університет, диплом спеціаліста, спеціальність «Педагогіка і  методика середньої освіти,фізична культура» здобув кваліфікацію вчителя фізкультури, працює з жовтня 2002р. вихователем Довбиської спеціалізованої школи інтернат.

З 1995 -2000 р. працював на Довбиському хлібозаводі.

2000- 09.2002р.  продавець т.д.Міріса, комірник СТГ НОВА.

З 10.2002-2013р. вихователь Довбиської спецшколи інтернату, з 10.2013 року вчитель трудового навчання.

2.Буркацька Мирослава Ігорівна - освіта вища, спеціальність  правознавство, закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка, кваліфікація спеціаліст-юрист. 2007-2009 р. педагог-організатор Зеремлянської ЗОШ 2013-2017 р.-працювала  старшим виконавцем  державної служби Коростенського району, 2017-2019 р. старший  державний податковий інспектор, виконавець юридичного сектору Баранівської МДПІ, в даний час ніде не працює.

2. Кандидатам  запропоновано витягнути білет і почати письмовий іспит

Буркацька Мирослава Ігорівна. обрала  білет № 8.

Вакулюк Микола Олександрович обрав білет №15.

Шляхом підбиття балів за кожне питання (4,4,4,4,4 ) і як результат  Буркацька М.І. отримала  20 балів

Шляхом підбиття балів за кожне питання (2,2,2,2,4 ) і як результат  Вакулюк М.О. отримав 12 балів

З результатами іспиту кандидати ознайомлені.

Загальну суму балів  Буркацької М.І. та Вакулюка М.О. внесено в екзаменаційну відомість.

3. Згідно результатів письмового іспиту кандидатів було допущено до проведення співбесіди.

Буркацька М.І.  питання-  Процедура позбавлення батьківського піклування.

Відповідь надано правильно.

Тимчасове влаштування дитини, яка залишилась без батьків.

Відповідь надано вірно.

Види відповідальності за неправомірні дії начальника Служби у справах дітей

Відповідь надано вірно.

Вакулюк М.О. питання  Які є  види відповідальніості крім адміністративної.

Відповідь надано неповністю.

Які підстави   звільнення з посади працівника

Відповідь надано частково.

Керуючись порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті селищної ради та Порядком проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування затверджених розпорядженням голови селищної ради від 10.04 2017 року, на підставі іспиту і співбесіди

ВИРІШИЛИ:

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Довбиської селищної ради вважати  Буркацьку Мирославу Ігорівну.

ГОЛОСУВАЛИ:          «ЗА»-7   «Проти» -0             «Утримались»

Голова конкурсної комісії                                     Ількович В.Л.

Секретар комісії                                                    Хомяк  А.В.

Члени комісії:                                                          Резнік Ю.С.

Нечипурна Г.В.

Ківенко Н.В.