Розширення виробництва котлів на дровах BRICK

Дата: 15.05.2019 12:00

Триває активна фаза розширення виробництва котлів на дровах BRICK, та супутнього обладнання що виготовляє ТОВ "Довбиський промисловий комплекс Явір" , в цьому році планується закінчити будівництво каркаса, покрівлі та стін цеху площею 1400кв.м, в слідуючому році планується вже ведення в експлуатацію та початок роботи по цеху деревообробки площею 700кв.м Є необхідність в спеціалістах, а саме сварщики, слесарі , якщо маєте відповідні навички дзвоніть, пишіть , для можливості отримувати гідну зарплату та роботу сучасному обладнанню . Директор завірив, що готовий розширюватись,вкладаючи гроші і в нове обладнання і в квадратні потужності, головне, щоб вистачало спеціаліст , яких не вистачає . Вся інформація є на офіційному сайті https://kotel-na-drovah.com.ua/ , де є контакти для майбутніх працівників , так і вироби, обладнання та відео та інформація про всі переваги продукції .