Рада регіонального розвитку Баранівського району

Дата: 02.01.2019 08:23

Рада регіонального розвитку за дорученням голови ОДА Ігоря Гундича пройшла у Баранівському районі. Підбивали підсумки реформи децентралізації та обговорювали перспективні напрямки та проекти на найближчі 3 роки.

Засідання відбулося сьогодні, 29 грудня, за участю керівництва району, об’єднаних громад, установ та організацій.

На сьогодні у Баранівському районі 3 ОТГ – Баранівська, Довбиська і Дубрівська громади. Після об’єднання вони мають набагато більше фінансових можливостей для реалізації тих проектів, які необхідні жителям цих громад.

Фото без описуКерівники кожної з ОТГ представили свої досягнення та плани на майбутнє.