Житомирська область, Звягельський район

Святий Миколай по тенісу )

Дата: 21.12.2018 15:31
Кількість переглядів: 404

До дня Святого Миколая (зі святом Вас, Микола Дмитрович ????) в Довбиській школі було проведено змагання з настільного тенісу . В турнірі юнаків ????,1??місце виборов учень 7-б класу - Сірик Дмитро, 2??- учень 7-А класу Панченко Нікіта ,3??- Резнік Артем, також 7-А . В змаганні ???? дівчат, в фіналі зійшлися учениці 6-А класу Оксана Туровська та Ангеліна Змієвська, в бородьбі з рахунком 2-1 по партіям перемогла Оксана .Третє місце виборола представниця 7-А класу Журавська Вікторія .

Фото без описуВ супер -фіналі зустрілися Сірик Дмитро та Туровська Оксана , на цей раз перемогу здобув Дмитро. Призери змагань були нагороджені медалями та грамотами , відділу освіти,культури,у справах сім'ї,молоді та спорту Довбиської селищної ради , а ще кожен учасник змагань отримав новорічний подарунок з нагоди свята . Вітаємо учасників та переможців !