Не підписав декларацію з лікарем - поспіши,тому що ....

Дата: 21.11.2018 09:30

Продовжується кампанія з вибору сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів.

Відповідно до чинного законодавства останній термін вибору лікаря – 31 грудня 2018 року. В МОЗ ведуться перемовини щодо продовження цього терміну до 1 липня 2019 року, але достеменно не відомо яке рішення буде прийнято.

Громадяни, які не укладуть декларацію з сімейним лікарем до закінчення встановленого терміну, матимуть право отримати безоплатну першу медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров’я у випадку невідкладного стану. Також вони можуть звернутися до Національної служби здоров’я України, або до її територіальних органів для отримання роз’яснень щодо надавачів першої медичної допомоги і реалізувати своє право на вибір лікаря. Ця ситуація регулюється наказом Міністерства охорони здоров’я України №1023 від 29.05.2018 року.

За решту випадків звернення до лікаря громадяни, які не уклали декларацію з сімейним лікарем, будуть змушені платити з власної кишені.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)