Шаховий Клуб

Дата: 19.10.2018 10:24

Шахи – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей і сьогодні, незважаючи на величезну популярність комп’ютерів і смартфонів, не втрачає своєї актуальності. Шанувальники цієї гри стверджують, що шахи – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля.
Чому важливо вчити грати в шахи ще в дитинстві? На це є багато причин: по-перше, тому що у дітей мозок дуже допитливий, і вони з легкістю освоюють все, що їм цікаво; по-друге, як і тіло, мозок все ще розвивається, і будь-яка нова інформація засвоюється набагато легше; по-третє, гра в шахи розвиває логічне мислення, яке допоможе дитині надалі краще засвоювати шкільний матеріал, правильно структурувати знання і розуміти більш складні предмети.
Тому ми організовуємо шаховий клуб, діти з 4 го класу включно можуть підійти до своїх вчителів фізкультури Махна Миколи Дмитровича та Весельського Валентина Цезаровича та записатись до бажаючи опанувати цю гру. Після уточнення списків буде всім сповіщено графік роботи гуртка.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)