Довбиський психоневрологічний будинок-інтернат (історія)

Дата: 08.07.2018 10:06

Історія будинку-інтернату розпочинається в 1935 році, коли на базі націоналізованих будинків було створено будинок для інвалідів. Після війни будинок-інтернат функціонував як будинок-інтернат для інвалідів війни, які не мали рідних, близьких і власного житла. 01 червня 1971 року Наказом Міністерства соцзабезпечення Української республіки будинок-інвалідів було перейменовано в Довбиський психоневрологічний інтернат.

На сьогоднішній день психоневрологічний інтернат розрахований на 350 місць громадян чоловіків з психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннього догляду і мають першу та другу групу інвалідності і старші 18 років. Хворі проживають у восьми корпусах і забезпечені цілодобовим медичним обслуговуванням, чотириразовим харчуванням, комунально-побутовим обслуговуванням, організацією працетерапії, культурно-масовою та оздоровчо-спортивною роботою.

Обслуговуванням хворих зайнято 147 працівників.

Будинок-інтернат має своє підсобне господарство, в якому утримується велика рогата худоба, свині, коні. Має інтернат 51 га землі.